وصیت نامه شهید مجید مطلبی کاشانی

یارب :

وصیت نامه ام را از کجا شروع کنم در حالی که حیا دارم از اینکه با لباس گناه ، خدمت تو آیم . . .

پروردگارا تو رئوفی و مهربان ولی من گناهکار  . .

تو دانایی و عالم ولی من جاهل . .

پروردگارا دستانم طاقت نوشتن بر روی کاغذ را ندارد ، پشیمانم چه بگویم تا شما که خالق من هستی راضی باشی  . .

پروردگارا به خود افسوس میخورم که در جمع سربازان آقا امام زمان و یاوران حسین زمان هستم و قدر آنها را نمیدانم ،چه عاشقانی با ما بودند و رفتند و معبود و سرور خودشان را زیارت کردند. خداوندا ! اگر ما هم لایق دیدار تو هستیم به ما هم این توفیق را بده که بتوانیم آقا ابا عبدا...الحسین را زیارت کنیم.

 . . .پیامم به پدر و مادرم اینست که در این بیست سال عمری که همراه با گناه و معصیت بوده وشما را  اذیت میکردم اگر صدایم را برای شما بلند کردم و یا سخنی گفتم که موجب اذیت و ناراحتی شما شده ،ان شا ا... که شما من را حلال میکنید ،اگر شما حقیر را حلال نکنید بنده نمی توانم در روز قیامت جوابگو باشم . . . . . . خداوندا اگر من لایق این هستم که شهید بشوم و از من راضی هستی این نعمت بزرگ را نصیب این حقیر عنایت فرما ای خدا بحق فاطمه زهرا (سلام ا...علیها) قسمت میدهم من را هم به فیض شهادت برسان  . . .  

/ 7 نظر / 48 بازدید
ز.خ

هوالحق سلام قشنگ بود ولی از همه چیز مهم تر بنده بودنه.. خدایا ما را در راه بندگی کمک بفرما.

همت57

یا سر الله سلام علیکم ،خسته نباشید ،احسنت ،انشالله همیشه در راه امام و ولایت باشید وخداوند به شما که یاد شهدا رازنده می کنیدبه خیل یاران سفر کرده ملحق کند وعاقبت بخیر شوید ... ماشما راجزو لیتکاهامون قرار میدیم از شما هم ممنون میشم مارو لینک کنید... التماس دعا داریم تو این شبهای پربرکت ... انشاالله موفق باشید... یااباصالح المهدی ادرکنی

jamil

salam khili jaleb bod moteshaker va khili mamnon enshalah k matalebe digar va bishtari da ayande bebinim [گل]

باقر

سلام دوست عزیز وبلاگ زیبایی داری خوشحال میشم به منم سر بزنی! اجرکم عندالله

مسلم

در بین خوبی و بدی از بد جدا بودن خوش است مانند یاران حسین در کربلا بودن خوش است سلام بر شما که یاد شهدا را زنده نگه میدارید.

زینب

سلام میخواستم بپرسم شما با این شهید چه نسبتی دارید؟

حسین مطلبی کاشانی

پسرعموی عزیز..