خالد بن حمد آل خلیفه وزیر امور خارجه بحرین در مراسمی با صهیونیست ها در آمریکا

در همین راستا، منابع رسانه ای از سرزمین های اشغالی با تأیید این خبر افزودند: وزیر خارجه بحرین در این مهمانی محرمانه به مقر جنبش دینی یهودیان افراطی «حباد» ـ که ساختمان مرکزی آن در واشنگتن است ـ رفت.

خانم «هدی عزرا نونو»، سفیر بحرین در ایالات متحده آمریکا ـ که یک یهودی تبار است ـ نیز وزیر خارجه بحرین را در این مهمانی شام همراهی می کرد.

این منابع در ادامه افزودند: شماری از بزرگان و اعضای اصلی کمیته روابط یهود و آمریکا ـ آیپک ـ نیز در این مهمانی شام حضور داشتند. برخی از اعضای سازمان یهودیان افراطی «بنی بریت» نیز در این مراسم شرکت کردند.

این منابع رسانه ای صهیونیستی همچنین افزودند: وزیر خارجه بحرین در این مهمانی شام، دقایقی سخنرانی کرد و با دفاع از رژیم اسرائیل، گفت: «همه کشورها باید بپذیرند که اسرائیل دارای وجودی تاریخی در خاورمیانه است و تا ابد هم در اینجا باقی خواهد ماند. وقتی همه اعراب این را درک کنند،‌ آنگاه به راحتی خواهیم توانست به یک صلح کامل در خاورمیانه دست یابیم.»

گفتنی است، بلافاصله پس از بازگشت شاهزاده «خالد بن حمد آل خلیفه» از آمریکا به کشورش، فشارها علیه شیعیان این کشور چندین برابر شد، به گونه ای که سرانجام به بازداشت 23 فعال شیعی منجر گشت.

/ 0 نظر / 75 بازدید